Неколку вежби за трицепси

Jeff Cavaliere е еден од најпознатите fitness youtubers со редовно добри совети за вежбање.

Погледнете ги неговите совети за поголем и подефиниран трицепс:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *