Детална рецензија на Huawei P30 Pro

Ако мислевте дека вашиот P20 е одличен, помислевте повторно!

Најдобриот коментатор на новите технологии (особено телефони), Marques Brownlee, прави одлична рецензија за Huawei P30 Pro како најдобриот телефон кој не се продава во САД, со одлична батерија, естетски префинет и со неверојатна камера.

Дознајте повеќе:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *