Патувај низ светот без пари!

Океј, можеби не е сосема „беспари“, но погледнете го видеово за навистина интересни идеи како можете да патувате лесно и економично. Препораките се од еден Хрват, па ако може тој, можеме и ние!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *